Přeskočit na navigaci
STZ-servis STZ-servis STZ-servis STZ-servis

Kvalitní produkty podpořené spolehlivým servisem
- to je komplexní služba se skutečnou hodnotou
pro naše zákazníky.

O společnosti STZ servis a.s.

Společnost STZ-servis nabízí dodávky všech typů dopravních pásů a komplexní servis těchto pásů za použití nejmodernější techniky a materiálů, prováděný vysoce kvalifikovanými servisními pracovníky firmy.

Společnost byla založena v roce 1994 jako společnost s ručením omezeným. Již od počátku byl jejím hlavním zaměřenim prodej a servis dopravních pásů. Po splnění náročných podmínek výběru se koncem roku 1994 stává STZ-servis spol. s r.o. výhradním zástupcem MATADORU a.s. Púchov pro prodej a servis dopravních pásů v daném regionu ČR.

V roce 1995 zakládá STZ-servis své druhé servisní středisko Paskov v areálu a.s. Biocel se zaměřením na servis dopravních pásů v průmyslovém regionu severní Moravy a Slezska.

V roce 1996 zahájila společnost výstavbu vlastního sídla v průmyslové zóně města Zlína (viz foto), které bylo dokončeno koncem roku 1997. Kromě administrativních prostor se v objektu společnosti nachází výrobně servisní hala, zděný sklad dopravních pásů, pneumatik a pneuservis.

V souvislosti s rozšířením své nabídky v oblasti prodeje a servisu dopravních pásů se STZ-servis stává v roce 2008 obchodním zástupcem firmy DERCO pro ČR (pásy PVC a PU, pásy pro speciální použití) a obchodním zástupcem firmy NILOS (Německo) pro prodej spojovacích materiálů a nářadí na území MORAVY. V roce 2000 získala společnost STZ-servis obchodní zastoupení švédské firmy VENDIG (výrobce stěračů a dalších komponentů k dopravníkům) pro Českou republiku.

STZ-servis se postupně stal jednou z největších firem působících v této oblasti na Moravě. V roce 2001 se společnost transformovala na akciovou společnost STZ-servis a.s.

Vysoká odbornost našich servisních pracovníků jsou zárukou, že každý náš zákazník získá komplexní službu se skutečnou hodnotou a spolehlivého partnera pro realizaci svých obchodních plánů.